Kontakt

 

Światowe i Krajowe punkty kontaktowe i informacje

CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY

Podpis elektroniczny zapewnia klientom w prosty sposób sprawnie podpisywać  dokumenty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu. To twoja sprawa aby było szybciej i wygodniej.

A najlepsze jest to, że Kwalifikowany podpis elektroniczny zawiera: darmowe oprogramowanie do podpisywania i weryfikacji e-dokumentów/plików. Oglądnij film  Pobierz program

Zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej o tym, co Podpis elektroniczny może zrobić dla Ciebie.

KLIENT ZAGRANICZNY

Nasza firma specjalizuje się w procesach certyfikacyjnych dla rynku korporacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi zarządów zagranicznych. Certyfikację realizujemy w dowolnie wybranym miejscu na świecie, bez konieczności odwiedzania przez zainteresowaną osobę Polski.

Autoryzowany Partner Certum

IBS POLAND Sp. z o. o.

INFOLINIA CAŁA POLSKA

+48 221855600

+48583331000

ADRES E-MAIL

email: biuro@mobilesignature.eu

Darmowa konsultacja 15 min – Zarezerwuj termin link poniżej

Kliknij 

Dane kontaktowe  krajowego punktu kontaktowego  danego państwa  można znaleźć najeżdżając kursorem myszy na wybrany kontynent. Mapa poniżej.

AFRICA ASIA EUROPE NORTHAMERICA OCEANIA SOUTHAMERICA

Informacja ta  jest dostępna w wielu językach.  Proszę wybrać inną wersję językową.

Szanowni Państwo, Procedura uzyskania podpisu elektronicznego: 1. Pobierz interaktywny kwestionariusz subskrybenta / Cała Polska    KLIKNIJ – Wypełnij Wniosek Pobierz interaktywny kwestionariusz subskrybenta dla obcokrajowców   KLIKNIJ – Wypełnij Wniosek 2. Wypełnij na komputerze lub na urządzeniu mobilnym wniosek jest interaktywny na końcu jest „wyślij” wypełniony wniosek wraca do nas z automatu 3. W ciąg 24h po otrzymaniu wypełnionego kwestionariusza, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie bądź mailowo celem ustalenia szczegółów zamówienia 4. Przyjedziemy podpiszemy umowę i zainstalujemy certyfikat Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe uzgodnienie wizyty pod numerem telefonu 583331000 lub biuro@mobilesignature.eu
MobileSignature

FREE
VIEW